Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (2023)

Ne kemi mbledhur në këtë faqe një përzgjedhje të apartamenteve më të mira me një dhomë gjumi dhe një kuzhinë për shitje në zonën e Tiranës. Ju lutemi shqyrtoni sugjerimet e mëposhtme dhe nëse gjeni diçka që ju pëlqen, mos ngurroni të na kontaktoni. Nëse kërkimi juaj bazohet në një zonë të caktuar të Tiranës, mund të përdorni menunë e kërkimit të hartave në faqen tonë të internetit. Listimet e mëposhtme janë në shitje dhe po përditësohen vazhdimisht.

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (1)

Ne shitje623-1X 60.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Sotir Caci ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale 64.5 m2 dhe nje hapesire te brendshme prej 57 m2. Shperndahet ne nje dhome gjumi,...

Shitet apartament 1+1 ne sheshin Skenderbej ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (2)

Ne shitje523-39G 476.080 €

Shitet apartament 1+1 ne fillim te rruges se Dibres ne Tirana Rock Building, Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje nga pallatet me elitare ne kryeqytet. Ka nje siperfaqe totale prej 119.02 m2 ku ndodhet ambjenti i brendshem.. .

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (3)

Ne shitje523-28A 108.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Don Bosco prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te sapondertuar me ashensor.Ka siperfaqe totale 81m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 72m2 te organizuar ne sallon me...

Shitet apartament 1+1 prane Nea Leoforos ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (4)

Ne shitje123-41A 79.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Karl Gega prane Nea Leoforos ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne ndertim, brenda nje kompleksi te ri shume cilesor. Ka nje siperfaqe totale prej 53.22 m2 dhe nje hapesire te brendshme prej...

Shitet apartament 1+1 prane Agoras se Re ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (5)

Ne shitje523-17A 138.700 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Tefta Tashko Koco shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane ndodhet ne katin e dyte te nje vendbanimi teknik ose vendbanim te pare ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe totale prej 73m2 dhe nje siperfaqe...

Apartamente 1+1 ne shitje prane Nea Leoforo ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (6)

Ne shitje523-11X 90.440 €

Shitet apartament 1+1 ne Amma Residence prane rruges Jordan Misja.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim ne nje kompleks te ri dhe shume cilesor.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 64.6 m2 dhe një zonë prej...

Shitet apartament 1+1 ne aeroportin e vjeter te Tiranes

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (7)

Ne shitje423-36G 75.000 €

(Video) Apartament ne shitje per VETEM 34.000€

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dafinave prane shkolles Dora Leka ne zonen e Aerodromit te Tiranes se vjeter ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne ndertim.Ka siperfaqe totale prej 65,38m2 dhe në...

Shitet apartament 1+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (8)

Ne shitje423-31G 144.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, prane Deges se Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor Ka nje siperfaqe totale 92m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 81.9m2.

Shitet apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (9)

Ne shitje323-37A 150.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Him Kolli ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor ka nje siperfaqe totale 73.16m2 dhe siperfaqe te brendshme 62.53m2 dhe eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, 1...

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Selvise te Tiranes

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (10)

Ne shitje223-38R 130.000 €

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri banimi, me dy ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 68 m2 te organizuar ne 1...

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kamzes te Tiranes

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (11)

Ne shitje1121-25N 55.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Blu ne Tirane Hyrja eshte ne katin e peste te banimit ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor Apartamenti ka nje siperfaqe totale 68.6 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 61.7 m2 e cila . ..

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (12)

Ne shitje123-62 G 105.000 €

Apartament per shitje ne Rezidence Kodra e Diellit 1 ne Tirane.Rezidenca ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 61.1m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 52.3 m2 te organizuar ne sallon me...

Shitet apartament 1+1 prane rruges Kongresi Manastir, Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (13)

Ne shitje123-47 G 66.000 €

Shitet apartament ne rrugen Kujtim Laro shume prane zones se spitalit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim te kompleksit Mirabella Apartamenti ka nje siperfaqe totale 60.42m2 dhe një sipërfaqe prej...

Shitet apartament 1+1 prane Nea Leoforos ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (14)

Ne shitje123-42Z 79.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane. Rezidenca ndodhet ne katin e pare te banimit dhe ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 62.85 m2 dhe një sipërfaqe prej...

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (15)

Ne shitje123-11 V 48.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane I pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati ekzistues prane shkolles Gjon Buzuku Ofron nje siperfaqe 44 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, tualet dhe korridor. ..

(Video) Shitet Lire Apartament 1+1 | Me Hipotekë | 50.000 Euro |

Shitet apartament 1+1 ne restorant Durresi ne Tirane.

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (16)

Ne shitje123-4V 85.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Apartamenti ka nje siperfaqe 58.2 m2. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me akses direkt ne rrugen kryesore, organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi,...

Apartamente 1+1 per shitje ne Univers City Residence ne Tirane.

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (17)

Ne shitje1222-67V 40.000 €

Apartamente 1+1 ne shitje ne Univers City Residence ne Tirane. Apartamentet organizohen ne sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamenteve eshte juglindje dhe veriperendim ne varesi te...

Shitet apartament 1+1 prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-1217-53L)

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (18)

Ne shitje1217-53L 154.000 €

Shitet apartament 1+1 ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te sapo ndertuar buze rruges kryesore Me siperfaqe te brendshme 77m2 organizohet ne sallon me kuzhine 1. dhoma gjumi, tualet, korridor dhe...

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (19)

Ne shitje1222-22V 78.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter prane rruges Bardhyl.Ka siperfaqe 55.4m2, eshte i organizuar ne sallon se bashku. me kuzhine, 1...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRS-418-33L)

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (20)

Ne shitje418-33L 67.000 €

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo ndertuar shume prane rruges kryesore Siperfaqja totale 72.1 m2 dhe siperfaqja e brendshme 63.6 m2, eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, dhome gjumi. ...

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit te Tiranes

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (21)

Ne shitje1122-58R 49.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Thoma Koxhaj ne pallatet Cabej ne Tirane.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 57 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme 46 m2. i cili organizohet ne nje dhome teke...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dyrrachio ne Tirane.

(Video) Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze prane News 24 ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (22)

Ne shitje1119-40L 130.000 €

Shitet apartament 1+1 prane ish-ambasades jugosllave ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ashensor ne rruge kryesore Me siperfaqe te brendshme 60.2 m2 organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar. , dhome gjumi,...

Shitet apartament 1+1 prane restorantit Durresi ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (23)

Ne shitje1019-58L 57.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Memo Meto ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 (parafundit) te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore Ferit Xhajko Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 53 m2 te organizuar ne nje sallon me. ..

Shitet apartament 1+1 prane gjimnazit Cajupi ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (24)

Ne shitje722-2Z 79.000 €

Shitet apartament 1+1 prane shkolles se mesme Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te sapo ndertuar pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 84m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me nje ...

Apartament per shitje ne zonen e Myslym Shyr ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (25)

Ne shitje822-27 A 130.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte me pamje te gjere nga rruga kryesore me akses direkt nga rruga ka nje siperfaqe prej 64.5 m2 dhe eshte i ndare ne nje sallon me aneks. dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri Tirane.

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (26)

Ne shitje822-12Z 98.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Rezidenca ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ashensor ka nje siperfaqe totale 60m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine te vecuar, sallon ndenje, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon. ..

Shitet apartament 1+1 prane rruges Irfan Tomini ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (27)

Ne shitje722-40Z 69.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.Rezidenca ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor.Apartamenti ka siperfaqe totale 58m2 dhe siperfaqe te brendshme 53m2, i rregulluar ne nje dhome ndenje me kuzhine.

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Brrylit, Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (28)

Ne shitje722-36Z 59.000 €

Shitet apartament 1+1 prane Maternitetit te Ri ne Tirane.Rezidenca ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues te kuq pa ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59.2m2 i organizuar ne nje sallon me kuzhine. ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Riza Cerova, Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (29)

(Video) Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

Ne shitje622-61 G 84.000 €

Shitet apartament 1+1 prane rruges Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne ndertim. Apartamenti eshte pjese e nje pallati 10 katesh te ndertuar me termoizolim ne 2 kate. .

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (30)

Ne shitje622-26V 55.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te sapo ndertuar pa ashensor ka nje siperfaqe totale 70.91 m2 dhe siperfaqe te brendshme 62.75 m2 eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi,...

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (31)

Ne shitje622-4V 61.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres ne Tirane, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, ka nje siperfaqe te brendshme 52 m2, i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Shtepia ofrohet... .

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Don Boskos, Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (32)

Ne shitje522-40 shek 80.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Jordan Misja prane Xhamise se Tiranes.Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe ndodhet ne katin e 0-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale 55 m2 te organizuar ne sallon. kuzhinë, dhomë gjumi...

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Selvise te Tiranes (TRS-818-50E)

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (33)

Ne shitje818-50E 67.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Tafaj prane shkolles se mesme Partizani ne Tirane ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te vjeter i ndertuar ne vitin 1990. Ka nje siperfaqe te brendshme 56 m2 dhe organizohet ne nje dhome....

Apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (34)

Ne shitje422-27A . €

Apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet buze rruges kryesore, shume prane qendres sportive Asllan Rusi ne Tirane. Ofrojme per shitje apartamente dhe disa ambjente komerciale te ketij objekti ne ndertim. ...

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrugen Panorama ne Tirane

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (35)

Ne shitje322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ndertuar me ashensor. Apartamentet organizohen ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe verande. Apartamenti 1 ka një...

Apartamentos en venta cerca de la avenida Gjergj Fishta en Tirana

Apartamente, Shtepi 1+1 per shitje ne Tirane, Shqiperi – Real Estate.Al (36)

Ne shitje222-1N 99.800 €

(Video) Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane

Apartamente ne shitje prane Universitetit te Mesdheut ne Tirane.Pallati nderprehet me rruge te rendesishme si rruga Muhamet Gjollesha dhe rruga e Kavajes ne krahun tjeter.Eshte ndertuar me shume cilesore ku mund te permendim fazen e ajrosjes,pajisja...

Videos

1. Vetëm 50.500 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla Baletit |Me Hipotekë|
(Tirana Estate)
2. Shitet Lire Apartament 1+1| Me Hipoteke | Varri Bamit |
(Tirana Estate)
3. Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane
(Dream Albania)
4. Shitet Lirë Apartament 1 + 1 Tek Stacioni Fundit Tiranës Re
(Tirana Estate)
5. Apartament 1+ 1 Me Çmim Të Lirë | Tek Eleonora |
(Tirana Estate)
6. Okazion!Apartament 2+1 per Shitje ne rrugen e Dibres prane Fakultetit te Mjeksis ne Tirane.
(Dream Albania)

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Pres. Carey Rath

Last Updated: 15/07/2023

Views: 5566

Rating: 4 / 5 (41 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Pres. Carey Rath

Birthday: 1997-03-06

Address: 14955 Ledner Trail, East Rodrickfort, NE 85127-8369

Phone: +18682428114917

Job: National Technology Representative

Hobby: Sand art, Drama, Web surfing, Cycling, Brazilian jiu-jitsu, Leather crafting, Creative writing

Introduction: My name is Pres. Carey Rath, I am a faithful, funny, vast, joyous, lively, brave, glamorous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.